HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

2009 Yılından bu yana, Foresight Trade & Consulting olarak, Güney Kore'de danışmanlık ve tercümanlık hizmeti verdiğimiz ve halihazırda hizmet vermekte olduğumuz sektörlerin bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz. Müşterilerimizin gizliliğini korumak adına firma isimlerini referans olarak paylaşamıyoruz. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Savunma Sanayi
Türk ve Koreli şirketlerin denizaltı radar sistemleri üzerindeki teknoloji transferi ve Ar-Ge çalışmalarında sürdürülebilirlik hizmetleri verdik.
Tekstil Sanayi
Tekstil kimyasalları, baskı ve boya malzemeleri, mikrofiber ve aramid fiber gibi yüksek teknoloji malzemelerde Türk işletmelere Güney Kore'de tedarikçi temin ve yönetim hizmetleri vermekteyiz.
Kozmetik & Ambalaj
Güney Kore denilince belki ilk akla gelen şeylerden biridir kozmetik. Dünyaya kaliteli, cilt dostu ürünleriyle ün salmıştır Güney Kore. Sadece içeriğiyle de değil, ambalajıyla da dünyada kabul görmüş ürünlerin OEM/ODM firma temini ve sonraki süreçlerin takibini işletmenizin Kore şubesi kalitesinde yönetiyoruz.
Gemi Yedek Parça
Gemilerde kullanılan çelik halat ve ekipmanları, krom ekipmanlar, gemi halatları, kaldırma ekipmanları, zincir ve kilit gibi malzemeleri Kore'deki üretici firmalardan sizlerin adına tedarik ediyor, süreçleri yönetiyoruz.
Medikal Estetik
Güney Kore, medikal ve estetik sektörüne yaptığı Ar-Ge yatırımlarıyla sektörde dünyanın önde gelen ülkeleri arasına girmeyi başarmış bir ülke. Dünyanın en prestijli medikal ve hastane ekipmanları fuarlarından biri olan KIMES her yıl mart ayında Kore'de düzenlenmektedir. Dünya standartlarında ürettikleri cihaz ve ekipmanlar, kalite-fiyat dengesinde rekabetçi fırsatlar sunmaktadır. Fuarlarda veya daha sonraki süreçlerde ihtiyacınız olan tercümanlık hizmetlerini bizden alabilirsiniz.
Korece-Türkçe Tercümanlık
Güney Kore ile ticaret yapan firmalar İngilizce ile ancak bir yere kadar gidebilmektedir. Bir dili bilmek sadece o dilin kelime hazinesine ve dilbilgisine hakim olmanın ötesinde bir hayat tecrübesi ister. Tercüman seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli kriter dile hakimiyetinin yanında kültürüne de hakim olmasıdır. Foresight Tnc olarak Kore ve Türk kültürünü benimsemiş tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.
Show More