Kore'den Gelen Güzellik


Kore'den gelen guzellik.

Son yıllarda Kore güzellik ürünleri oldukça popüler ve neredeyse her yerde karşımıza çıkıyor. Porselen gibi aydınlık ve pürüzsüz ciltleri ile Kore kadınlarının güzellikleri dillere destan olunca bu durum oldukça normal. Özellikle yüz gerdirme iplikleri ve dermal dolgular alanında Kore malı estetik ürünlerinin ameliyat gerektirmeyen basit bir uygulama ile kısa sürede oldukça başarılı etkiler vermesi, güzelliğine önem veren kadınların dikkatini çekiyor. Profesyonel estetik uzmanları tarafından da uygulama kolaylığı ve güvenilirliği sebebiyle tercih edilen hyalüronik asit içerikli dermal dolgular ve yüz gerdirme ipleri uygulama sonrası etki süresinin uzunluğu ve fiyat-fayda dengesi açısından da tercih ediliyor.


Koreli Kadınların Güzellik Sırrı Medikal Estetik Ürünleri

Koreli kadınların güzelliğini artık bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Aslında temelde bakıldığında yüz hatları ve yapılarından ziyade tenlerinin renkleri, pürüzsüzlüğü ve canlılığı dikkat çeker. Tabii bu durum sadece ciltlerinin yapısı, makyaj ve cilt bakım ürünlerinin bir sonucu değildir. Bu ürünlere ek olarak basit uygulamalarla ciltlerinde ve yüz şekillerinde değişim yaratabilecekleri medikal estetik ürünleri de vardır. Cilt bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri güzel görünmek için önemlidir ancak yüzünüzde bazı asimetrik sorunlar var ise sizlere Koreli kadınların bazı sırlarından bahsedeceğiz.


Daha Gergin Cilt Görünümü İçin Gerdirme İpleri

Daha gergin bir cilt hem daha genç hem de daha güzel bir görünüm yakalamanız için iyi bir seçenektir. Koreli kadınlar için de gergin bir cilt önemlidir. Bu yüzden, bu amaçla üretilen birçok ürün vardır. Cilt gerdirme ipleri bunlardan yalnızca biridir. Bu ipler, iğneler yardımı ile cilde uygulanır. İple yüz germe yada askılama işlemi cildiniz de sarkma, kırışıklık gibi durumlar meydana geldiği zaman tercih edilir. Bu yöntem özellikle yanak bölgesine hacim kazandırma, çene hattının düzeltilmesi, kaş kaldırma, çene altındaki sarkmanın azaltılması gibi alanlarda oldukça etkilidir. Uygulama sırasında kişinin daha rahat etmesi için lokal anestezi uygulanabilir. Cerrahi bir işlem olmadığı için oldukça konforludur. Genelde 15~45 dakika gibi kısa bir sürede daha gergin ve sıkı bir cilt görünümü sağlanır. Cilt altına yerleştirilen ipler sayesinde birkaç hafta içinde kollajen üretiminin tetiklenmesiyle kırışıklıklar azalır, cilt elastikiyeti artar ve sarkan yerler toparlanır. Uygulamadan sonra cildinize iyi bakmanız durumunda 1 yıldan uzun süre hatta bazı durumlarda 2 yıla kadar etkinliğini korur.


Daha Hacimli Bir Yüz için Dermal Dolgu


Deri altına enjekte edilerek yapılan yüz dolgu estetiği, derideki ince ve derin kırışıklıkları gidermek, yara izlerini tedavi etmek, ciltteki çukurları yok etmek, ince dudakları kalınlaştırmak, yanaklara dolgunluk vermek gibi amaçlarla uygulanmaktadır. Kore'den dünyaya yoğun olarak ihraç edilen hyalünorik asit(HA) dermal dolgular tüm dünyada giderek popülaritesi artan etkin ve şu an için en güvenli dolgu maddesidir. Doğal olarak vücudumuzda bulunan bir madde olan hyalünorik asitin alerjik tepkiye sebebiyet verme ihtimali de oldukça düşüktür. Küçük bir şırınga yordamıyla yüze enjekte edilerek uygulanmakta olup genelde 15~45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde uygulanabilmektedir. Uygulamanın yapıldığı bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte 1 yıla kadar etkinliğini korur.


Kore’ye Özgü Cilt Bakım Ürünleri

Kore cilt bakımı ve kozmetik ürünleri konusunda son yıllarda adeta devrim yaratmıştır. Bunun nedeni hem cilt bakım ürünlerinde hem de makyaj ürünlerinde kendilerine özgü tarzları olmasıdır. Özellikle BB ve CC krem tamamen patenti Kore’ye ait makyaj ürünleridir. Daha sonra birçok ülkede ve birçok marka tarafından üretilse de ilk olarak Güney Kore’de faaliyet gösteren firmalar tarafından üretilmiştir. Bu ürünler makyaj sektöründe büyük ilgi görmüş ve kısa sürede diğer cilt makyaj ürünlerinin bile önüne geçmiştir. Kore BB krem konusunda oldukça etkili sonuçlar elde edince bu ürünler gün geçtikçe çok daha popüler hale gelmiştir.


Kore Cilt ve Makyaj Ürünleri Neden Bu Kadar Etkili?

Kore marka cilt bakım ve makyaj ürünleri kısa sürede popüler hale gelmiş ve tüm dünya da Güney Kore için Yeni Fransa gibi tabirler kullanılmaya başlamıştır. Kore ürünleri sahip oldukları bazı önemli özellikleri sayesinde kısa sürede tüm dünyada tanınır hale gelmiştir. Bu özellikler neler gelin birlikte inceleyelim.


Orijinal İçerikler

Kore cilt bakım ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri içeriklerinin orijinal tariflerden oluşmasıdır. Tamamen kendi tarifleri ile hazırladıkları birbirinden özel ve farklı birçok cilt bakım ve makyaj ürünleri vardır. Üstelik yapılan araştırmalarda kullandıkları metotların M.Ö 700 yıllarına kadar dayandığı bilinmektedir.


Doğal Malzemeler

Kore cilt bakım ürünlerinde insan sağlığına zararlı ürünler değil doğal malzemeler kullanılır. Bölgeye özgü doğal ürünlerle hazırlanan tarifler ve reçeteler sayesinde kısa süreli bakım değil kalıcı olarak sağlıklı bir cilt sağlığı amaçlanır. Özellikle cilt bakım ürünlerinde yeşil çay, volkanik kül, deniz yıldızı özü, arı zehri, pirinç salyangoz özü ve siyah şeker gibi doğal ürünler yer alır.


Her İhtiyaca Uygun Çözümler

Kore cilt bakım ürünlerinde öne çıkan özelliklerden biri de her ihtiyaca göre çözümler sunmasıdır. Aydınlık bir cilt, pürüzsüzlük, lekeler, cilt sarkmaları, kırışıklık ve daha birçok ihtiyaca göre çözümler sunar. Bunu hem cilt bakım ürünleri hem de makyaj malzemeleri ile sağlar. Ayrıca kullanılan dolgu ürünleri ve vitamin bakımları ile cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakım sağlanır.


Kore güzellik ürünleri cilt bakım ürünlerinden makyaj ürünlerine kadar cildinizin ihtiyacı olan her şeyi sunar. Üstelik bunu yaparken cildinizde alerjen veya zararlı bir etki yaratmaz. Bu sebeple mutlaka cilt bakım rutinlerinde kendine yer bulması gerekir.


Foresight TnC olarak, medikal estetik alanında, Kore'deki üreticilerle ve Türkiye'deki iş ortağımızla sizlere kalitesine güvenebileceğiniz, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler sunmanın keyfiyle ticaretimizi yapıyoruz. Tedarik zincirini kısaltıyor, aynı ürünlere daha uygun fiyata, ihtiyacınız olan miktarda, Türkçe ulaşma imkanı sunuyoruz.1.046 görüntüleme