Ara

KIMES 2021 Başarıyla GerçekleştirildiKIMES 2021’e 33 ülkeden 1208 şirket katıldı.
KIMES 2021 Başarıyla Gerçekleştirildi

2020 yılında korona virüsten dolayı gerçekleştirilemeyen KIMES fuarı geçtiğimiz 18-21 Mart tarihleri arasında büyük bir katılımla gerçekleştirildi. 1 yıl aradan sonra gerçekleştirilen fuara, Kore Hükümetinin ve Kore sağlık sektörünün önde gelen firmalarının aktif destekleri sayesinde, pandemiye rağmen çok sayıda firma ve ziyaretçi ilgi gösterdi. Bu ilginin arkasında koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına almasından dolayı sağlık sektörüne olan ilginin artmasının da etkili olduğunu söylemek mümkün.KIMES 2021, “Yeni Çağa Bağlantı” teması altında, yapay zeka ile çalışan cihazlar, tıbbi robotlar, VR cihazları ve Akıllı Sağlık Hizmetleri gibi birçok yenilikçi ürüne ev sahipliği yaptı. 40,000 metrekarelik COEX fuar alanında gerçekleştirilen KIMES 2021’e, 33 ülkeden 1,208 şirket katıldı. 4 gün boyunca devam eden fuara toplamda 52,000’den fazla ziyaretçi katılıdı.Koronavirüs vakaları sebebiyle, Kore’de alınan önlemlerden dolayı, yurt dışından fuara katılım sağlayamayan kişiler için de video konferanslar, canlı yayınlar ve web seminerler gerçekleştirilerek binlerce kişiyle etkileşim kuruldu. Fuar süresince cihaz ve hizmetlerin tanıtımı için KIMES’e ait resmi YouTube kanalı üzerinden “KIMES Live!” başlığı altında içerikler oluşturularak canlı yayınla Kore’den ve yurt dışından online ziyaretçilerin erişimine sunuldu. Bu anlamda da KIMES 2021 fuarı Kore’de hem online hem de offline olarak gerçekleştirilerek sektör fuarları içerisinde bir ilke imza atmış oldu.


Foresight TnC ekibi olarak 4 gün boyunca fuar alanının nabzını tutarak yenilikçi ürünleri ve cihazları belirleyip Türkiye’den katılım gerçekleştiremeyen müşterilerimiz adına firma ziyaretlerinde bulunduk. Yeni iş bağlantıları kurarak birlikte çalıştığımız firmaların artık Kore’ye gelmeden de güvenle ve kaliteli iş yapabileceklerini bir kez daha göstermiş olduk.


29-31 Ekim 2021’de Busan’da BEXCO fuar alanında KIMES BUSAN 2021 düzenlenecek. Seul’de gerçekleştirilen KIMES’e gösterilen yoğun ilginin Busan fuarında da devam edeceğini öngörmekteyiz. KIMES Busan 2021 hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


49 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör