top of page
Abstract Architecture

2023 Kore Fuarları

Güney Kore ile ticaret yapan işletmeler için hazırlanmış bu sayfada Kore fuarları, Kore fuar takvimi, gibi Kore hakkında faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

arrow&v
arrow&v

SEMICON Korea

Başlangıç

1 Şubat 2023 Çarşamba

Bitiş

3 Şubat 2023 Cuma

Yarı İletkenler

1987'de 189 stantla başlayan SEMICON Korea, Kore yarı iletken endüstrisinin sürekli büyümesi sayesinde yarı iletken endüstrisini temsil eden bir fuar haline geldi. Bu sergi, Yarı İletken Teknolojisi Sempozyumu, Pazar Eğilim Forumu ve Tedarikçi Arama Programı dahil olmak üzere benzersiz özelliklere sahip en son yarı iletken malzemeleri, ekipmanı ve ilgili teknolojileri sergileyecek. Bu, küresel yarı iletken endüstrisinin bugününü ve geleceğini incelemek için gerçek ve stratejik bir fırsat olacaktır.

COEX, Yeongdong-daero, Gangnam-gu, Seoul, South Korea

Modular&Pre-Con Korea

Başlangıç

16 Şubat 2023 Perşembe

Bitiş

19 Şubat 2023 Pazar

Modüler inşaat, Prekast beton, Dijital inşaat

Modular&Pre-Con Korea, saha dışı teknolojiye özel ilgi duyan inşaat profesyonellerini bir araya getiren, inşaat sektöründe mutlaka görülmesi gereken bir etkinliktir. Etkinlik, modüler inşaat, prekast beton ve dijital inşaat ile ilgili en son teknoloji, çözümler ve ekipman için büyük bir sergi alanına ev sahipliği yapacak. Modular&Pre-Con Korea, saha dışı teknikler ve saha dışı çözümlere yönelik harcamalardaki artış hakkında farkındalığı artırmak için harika bir fırsat olacaktır. Fuar, Kore'nin en büyük inşaat ve mimariye özel sergisi Korea Build Week ile aynı yerde olacak. Katılımcılar, dört gün boyunca 100.000'den fazla beklenen ziyaretçiye erişebilecek.

Kintex, Goyang-si

KIBS 2023(Korea International Boat Show)

Başlangıç

3 Mart 2023 Cuma

Bitiş

5 Mart 2023 Pazar

Yat, Bot, Deniz Turizmi

KIBS 2023(Korea International Boat Show 2023) fuarı sağlam bir bölgesel B2B faaliyet kaydına sahip olup, en modern navigasyon yardımcıları ve elektrik gücü çözümleri dahil olmak üzere Koreli şirketler tarafından üretilen yeni ürünler sergilendiği bir organizasyondur. Aynı zamanda birçok uluslararası büyük marka, yerel bayiler/ithalatçılar tarafından temsil edilmektedir. Etkinliğin kamuoyunda hızla büyüyen bir izleyici kitlesi var, çünkü teknecilik popülaritesini artırıyor. Olta balıkçılığındaki büyük artış ve yeni yat limanları inşa etmeye yönelik devlet destekli programların bunda etkisi oldukça büyük. Fuara katılan firmaların profili şu şekildedir; Tekneler, Yatlar, İlgili Motorlar ve Parçalar, İç Mekan, Water-ski, Jet-ski, Rüzgar Sörfü, Balık Tutma, Denizcilik eğlence ve sporları, Denizcilik tesisleri, Denizcilik devlet kurumu, Denizcilik eğitimi, İlgili kuruluşlar.

Kintex, Goyang-si

Glassman Asia

Başlangıç

8 Şubat 2023 Çarşamba

Bitiş

9 Şubat 2023 Perşembe

Cam üretim teknolojileri

Glassman Asia, tüm içi boş cam üreticileri, ambalaj uzmanları ve işlerinde cam kap kullanan imalatçıların mutlaka katılması gereken bir etkinliktir. Glassman Asia'ya gelerek; uluslararası ürün ve hizmet sağlayıcılarının sunduğu en son yenilikleri ve çözümleri inceleyebilir, bağlantılar kurabilir, mevcut bağlantıları güçlendirebilir, Endüstri 4.0 gibi cam yapımındaki önemli yeniliklere ve konulara odaklanan ücretsiz katılımlı konferans oturumlarına katılabilirsiniz.

Songdo Convensia, Incheon

Korea Build Week

Başlangıç

16 Şubat 2023 Perşembe

Bitiş

19 Şubat 2023 Pazar

Mimarlık, İnşaat, İç tasarım

Korea Build Week, Asya'nın en önemli inşaat, mimarlık ve iç tasarım ihtisas fuarıdır. Yerli ve yabancı işletmelerin katılımıyla inşaat, iç mimari, hava çözümleri, dijital inşaat vb. alanlardaki en son teknolojileri ve trendleri dünyaya tanıtmıştır. Fuar, inşaat ve mimarlık endüstrisi ile işbirliği yapacak şekilde, alanını hava temizleme çözümleri, saha dışı inşaat, yangın önleme, dijital inşaat güvenliği yönetimi, tesis yönetimi ve EV şarj altyapısına genişletti. Sektörler arası işbirliğine yönelik bu çabanın, güçlü bir sinerji yaratması ve fuarın verimliliğini en üst düzeye çıkarması öngörülmektedir. Korea Build Week sırasında Korea Build, Modular & Precast Concrete Korea, Smart-Con Safety Korea, Building Fire Safety Korea, Tesis Yönetimi Fuarı, EV Charger Korea ve Clean Air Expo eş zamanlı olarak yapılacak.

Kintex, Goyang-si

Korea International Fishing Show

Başlangıç

3 Mart 2023 Cuma

Bitiş

5 Mart 2023 Pazar

Balıkçılık, Deniz

İlk kez 1989 yılında düzenlenen Korea International Fishing Show(KOFISH), Asya'daki en kapsamlı deniz eğlence ve hobi endüstrisi fuarı olma vizyonuna sahiptir. Önde gelen firmaların katılımını teşvik eder ve yeni ürün sunumları, lansman gösterileri gibi yüksek kaliteli içerikler sunar. Ayrıca KOFISH, Çin, Amerika Birleşik Devletleri ve AB gibi yabancı şirketlere fuara katılmaları ve denizaşırı alıcıları davet etmeleri için kapılarını mart ayında açacak. Firmalar, bu fuarda, balıkçılık ürünlerini, kamp/dış mekan/eğlence, deniz güvenliği/çevre ve sektörle ilgili muhtelif ürünleri sergileyecek.

Kintex, Goyang-si

BeFe Baby Fair

Başlangıç

9 Şubat 2023 Perşembe

Bitiş

12 Şubat 2023 Pazar

Yeni Doğan, Bebek Ürünleri

Yılda iki kez Seul'de düzenlenen 'BeFe BABYFAIR', dünya çapında 20 ülkeden ünlü markalarıyla 150 katılımcıyı çeken Kore'deki ilk bebek ürünleri fuarıdır. Katılımcılar, 'BeFe BABYFAIR'a yeni ürünleri ve promosyonları için bir pazar test alanı olarak katılıyor. Kore'de bebek ürünleri piyasaya sürmeyi planlayanların mutlaka katılması gereken bir sergi olarak kabul ediliyor. Katılımcıların %40'ı yurtdışından.

COEX, Yeongdong-daero, Gangnam-gu, Seoul, South Korea

Seoul Living Design Fair

Başlangıç

22 Şubat 2023 Çarşamba

Bitiş

26 Şubat 2023 Pazar

Ev dekorasyonu, Ev tekstili

The Seoul Living Design Fair, yaşam tasarımı endüstrisindeki lider markalar ve tüketiciler için en iyi ürünleri toplayıp sergilerken aynı zamanda yüksek katma değerli içerikler üretiyor. Ayrıca, önde gelen tasarımcılarla işbirlikleri yoluyla toplam pazarlama çözümleri sunarak, Kore'nin mevcut tasarım endüstrisinin geleceğinde lider bir rol oynamasını sağlıyor. Fuara her yıl 100.000'den fazla ziyaretçi geliyor. Buna iç mimarlar, pazarlamacılar, trend araştırma kurumları ve kültürel figürler dahil. Fuar, her yıl son trendleri yansıtan ilginç içerikler sunuyor.

COEX, Yeongdong-daero, Gangnam-gu, Seoul, South Korea

Smart Factory + Automation World Seoul

Başlangıç

8 Mart 2023 Çarşamba

Bitiş

10 Mart 2023 Cuma

Akıllı fabrikalar, Fabrika otomasyonu, IOT

Seul'de 1990'dan beri düzenlenen Smart Factory + Automation World, Asya'da türünün ilk ticari fuarlarından biri oldu ve fabrika otomasyonu için bölgenin en önemli ticaret fuarlarından biri haline geldi. Bu fuar, sektörde bir iletişim ve bilgi platformudur. Katılımcı firmaların burada uzmanlardan oluşan bir kitleye sunum yapmalarını sağlar. Ziyaretçiler, çeşitli alanlardaki en son gelişmeler, trendler, ürünler ve hizmetler hakkında derinlemesine ve kapsamlı bilgiler bulabilirler. Mart 2019'da Seul'deki Smart Factory + Automation World'e yaklaşık 481 katılımcı ve 39993 ziyaretçi katıldı.

COEX, Yeongdong-daero, Gangnam-gu, Seoul, South Korea

bottom of page